NetMert - Müstahsil

    Müstahsil yazılımı sayesinde ön muhasebe işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Depo bazında çeşitli stok raporlarını alabilirsiniz; ortalama fiyat, stok hareket listesi vs. bunlardan sadece birkaçı. Tahsilat raporu, ödeme listesi, cari ekstresi, fatura - irsaliye listesi, kasa raporu, stopaj vb. rapor - listelere de sistem üzerinden ulaşabilirsiniz. Müstahsil makbuzunu ve sistemdeki raporları kendiniz dizayn edebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

NetMert - Müvekkil Hesap Takip

    Müvekkil Hesap Takip yazılımı ile müvekkillerinizin davaları için yapmış olduğunuz masrafları, müvekkillerinizin dava işlemlerini, müvekkillerinizden yaptığınız tahsilatları takip edebilirsiniz. Sistemden müvekkil işlem raporu, günlük işlem raporu ve müvekkil son durum raporu alabilirsiniz. Yazılım, müvekkil hesap hareketlerini basitçe takip etmek isteyen avukatlık-hukuk büroları için hazırlanmıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

NetMert - Akaryakıt Entegrasyon

    Akaryakıt satışlarınızın ticari yazılımınıza aktarımı için kullanabileceğiniz entegrasyon yazılımımızdır. Pompaların satışlarını detaylı olarak raporlayabilir tank değişimlerini sisteme kolayca tanıtabilirsiniz. Şu an için Netsis ticari yazılımı ile entegre çalışmaktadır. Esnek yapısı sayesinde özel isteğe göre kullandığınız ticari yazılıma uyumlu hale getirilebilir.

NetMert - Market Otomasyon

    Market otomasyon yazılımımız özellikle akaryakıt istasyonları için hazırlanmış olup orta ve küçük ölçekli marketler için de kullanılabilmektedir. Vardiya bazında yapılan satışların/iptallerin kayıtlarını raporlayabilirsiniz. Bir market zinciriniz varsa tüm marketlerin satışlarını ayrı ayrı ve birlikte raporlayabilirsiniz. Şu an için Netsis ticari yazılımı ile entegre çalışmaktadır. Esnek yapısı sayesinde özel isteğe göre kullandığınız ticari yazılıma uyumlu hale getirilebilir. Hugin Alpha ve Sharp yazarkasaları desteklemektedir.

NetMert - Risk Analizi

    İşçi sağlığı ve iş güvenliği merkezlerinin, firmalara yapmış oldukları risk analizlerinin takibini sağlayan bir yazılımdır. Sahadaki elemanlarınız firmalara gerekli testleri ve risk analizlerini yaparak windows uyumlu tabletlere kaydediyorlar, daha sonra merkeze gelip veri aktarımı yaparak tüm kayıtların merkezde toplanmasını sağlıyoruz. Web arayüzümüz sayesinde firmalar, kendilerine vermiş olduğunuz kullanıcı hesapları ile kendi raporlarını izleyebilmektedirler.

NetMert - Kursiyer Takip

    Sürücü kurslarının sınav ücretlerini ve senetlerinin takibi için hazırlanmış bir yazılımdır. Programda bugün ödenmesi gereken senetler, ödemesi gecikmiş senetler, 7 gün içinde ödenmesi gereken senetler, kursiyer listesi, ödenmeyen sınav ücretleri listesi, avukata verilen senetler vs. raporlar alabilirsiniz.

Tedarikçi Yazılımı

    Tedarikçi yazılımı büyük marketlerin tedarikçilerine şifre ile kullanımına sundukları bir web uygulamasıdır. Tedarikçiler sisteme giriş yaparak ürünlerinin marketteki stok bilgisini, kendilerine geçilen siparişlerinin detayını görebilmektedir ve satış elemanlarını ilgili markete yönlendirerek gözle görülür bir satış performans artışı sağlamaktadırlar. Tedarikçiler mağazalarda kendi ürünlerinden en çok - en az satılan ürün bilgilerini izleyebilir. Aynı şekilde marketler de kendi şifreleriyle sisteme giriş yaparak kritik stokları, tüm mağazaların günlük satışlarını, carilere olan borçları, toplam beklenen çek tutarlarını vb. raporlara ulaşabilirler.