NetMert - Akaryakıt Entegrasyon

    Akaryakıt satışlarınızın ticari yazılımınıza aktarımı için kullanabileceğiniz entegrasyon yazılımımızdır. Pompaların satışlarını detaylı olarak raporlayabilir tank değişimlerini sisteme kolayca tanıtabilirsiniz. Şu an için Netsis ticari yazılımı ile entegre çalışmaktadır. Esnek yapısı sayesinde özel isteğe göre kullandığınız ticari yazılıma uyumlu hale getirilebilir.

NetMert - Market Otomasyon

    Market otomasyon yazılımımız özellikle akaryakıt istasyonları için hazırlanmış olup orta ve küçük ölçekli marketler için de kullanılabilmektedir. Vardiya bazında yapılan satışların/iptallerin kayıtlarını raporlayabilirsiniz. Bir market zinciriniz varsa tüm marketlerin satışlarını ayrı ayrı ve birlikte raporlayabilirsiniz. Şu an için Netsis ticari yazılımı ile entegre çalışmaktadır. Esnek yapısı sayesinde özel isteğe göre kullandığınız ticari yazılıma uyumlu hale getirilebilir. Hugin Alpha ve Sharp yazarkasaları desteklemektedir.

Tedarikçi Yazılımı

    Tedarikçi yazılımı büyük marketlerin tedarikçilerine şifre ile kullanımına sundukları bir web uygulamasıdır. Tedarikçiler sisteme giriş yaparak ürünlerinin marketteki stok bilgisini, kendilerine geçilen siparişlerinin detayını görebilmektedir ve satış elemanlarını ilgili markete yönlendirerek gözle görülür bir satış performans artışı sağlamaktadırlar. Tedarikçiler mağazalarda kendi ürünlerinden en çok - en az satılan ürün bilgilerini izleyebilir. Aynı şekilde marketler de kendi şifreleriyle sisteme giriş yaparak kritik stokları, tüm mağazaların günlük satışlarını, carilere olan borçları, toplam beklenen çek tutarlarını vb. raporlara ulaşabilirler.