NetMert - Müstahsil

    Müstahsil yazılımı sayesinde ön muhasebe işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Depo bazında çeşitli stok raporlarını alabilirsiniz; ortalama fiyat, stok hareket listesi vs. bunlardan sadece birkaçı. Çek - senet takibi, tahsilat raporu, ödeme listesi, cari ekstresi, fatura - irsaliye listesi, kasa raporu, stopaj vb. rapor - listelere de sistem üzerinden ulaşabilirsiniz. Müstahsil makbuzunu ve sistemdeki raporları kendiniz dizayn edebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

NetMert - Müvekkil Hesap Takip

    Müvekkil Hesap Takip yazılımı ile müvekkillerinizin davaları için yapmış olduğunuz masrafları, müvekkillerinizin dava işlemlerini, müvekkillerinizden yaptığınız tahsilatları takip edebilirsiniz. Sistemden müvekkil işlem raporu, günlük işlem raporu ve müvekkil son durum raporu alabilirsiniz. Yazılım, müvekkil hesap hareketlerini basitçe takip etmek isteyen avukatlık-hukuk büroları için hazırlanmıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

NetMert - Risk Analizi

    İşçi sağlığı ve iş güvenliği merkezlerinin, firmalara yapmış oldukları risk analizlerinin takibini sağlayan bir yazılımdır. Sahadaki elemanlarınız firmalara gerekli testleri ve risk analizlerini windows uyumlu tabletlerde çalışan program sayesinde kayıt altına alıp, daha sonra merkezdeki ana programa veri aktarımı yaparak tüm kayıtların merkezde toplanmasını sağlamaktadırlar. Web arayüzümüz sayesinde firmalar, kendilerine vermiş olduğunuz kullanıcı hesapları ile kendi analiz sonuçlarını izleyebilmektedirler.

NetMert - Kursiyer Takip

    Sürücü kurslarının sınav ücretlerini ve senetlerinin takibi için hazırlanmış bir yazılımdır. Programda bugün ödenmesi gereken senetler, ödemesi gecikmiş senetler, 7 gün içinde ödenmesi gereken senetler, kursiyer listesi, ödenmeyen sınav ücretleri listesi, avukata verilen senetler vs. raporlar alabilirsiniz.